Uudised

19/02/2018 15:38  Noori ettevõtlushuvilisi ootab arenguprogramm STARTERhaapsalu! 
 | Uudise aegumine: 03/05/2018 08:00
 
PS! 8 vaba kohta!
 
 
Tule ja liitu STARTER@Haapsalu programmiga!
 
Sul on äriidee? Sul ei ole äriideed, aga tahaksid ideid või kogemust? Tule ja osale ettevõtluse alases programmis StarterCreative.
 
MIS? Programm kestab märtsist maini ja programmi väljundiks on saada teada kõik, mis ühe äri algatamiseks vaja ning eesmärk on jõuda ideest ärimudelini.
 
MILLAL? Ajakava on STARTER@Haapsalu lehel kättesaadav ja uuendatakse jooksvalt. Kõik Haapsalus toimuvad kohtumised toimuvad TLÜ Haapsalu kolledžis (Lihula mnt 12) ja algavad kell 17.00. Laual ka väike näks, seega päris korisevat kõhtu taluma ei pea :)
 
KELLEGA? Meeskonnad on vähemalt kaheliikmelised, aga ühes tiimis peavad vähemalt pooled olema üliõpilased. Võid haarata programmi ka mõne oma üliõpilasest sõbra või liituda mõne meie üliõpilaste tiimiga. Juhul kui rühmas on 3 inimest, siis üliõpilaste arv peab olema 2. Võid tiimi panna kokku enne või tulla kohapeale ja leida endale sobivaim tiim. Võid pakkuda välja enda idee või liituda teiste omaga.
 
KUIDAS? Arenguprogrammi edukaks läbimiseks ja täienduskoolituse tõendi saamiseks tuleb kohal käia. Puududa võib ainult ühest kohustuslikust korrast (soovitame siiski mitte, sest iga kohtumine on väga väärtuslik)! Puudumine tuleb kooskõlastada tiimiliikmete ja juhendajaga. Tallinna kohtumistest tuleb osaleda Demo Day’l ja väga soovitame ka Speed Dating Night’il, sest sealt saab ekspertide käest kindlasti väga asjakohast tagasisidet, kuidas oma ideega edasi minna. Paista oma nutikuse ja pealehakkamisega silma ning auhinnad võivad olla Sinu ;) 
 
REGISTREERI end osalejaks SIIN juba täna. Kliki „SIGN UP“ ja rega end kas Facebooki konto või e-mailiga. „My profile“ all vali STARTER@Haapsalu. Kindlasti kirjuta oma ideest, kui Sul juba on midagi mõtteis. Kui oled juba tiimi kokku pannud, siis kirjuta kindlasti "idee" lahtrisse juurde, kellega plaani oled pidanud. 
 
Kui tekib lisaküsimusi, siis saada julgelt teele: heli.temper@tlu.ee

 

Lugupidamisega
Heli Temper
Õppe- ja arendusjuht | Head of Studies and Development
Haapsalu Kolledž | Haapsalu College
Tallinna Ülikool | Tallinn University
Lihula mnt 12, 90507, Haapsalu, Estonia
Tel: +372 4720 242; +372 5354 3495
ww.tlu.ee | www.tlu.ee/et/haapsalu-kolledzh
 
 


LIITU UUDISKIRJAGA
«
»

Leia meid Facebookist! 


Läänemaa Arenduskeskus viib ellu meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise" tegevuse
"Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"
Lääne maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammi.
Tugiprogramm sisaldab kolme alategevust: 
1) mikroettevõtete võimekuse tõstmine - turunduse tõhustamine
2) maakonna turundus ja investorteenindus
3) Läänemaa Haridusuuendus noorte ettevõtlikkuse edendamise toena.