Uudised

17/03/2017 11:25  KÜSK kutsub vabaühendusi inspiratsioonipäevadele
 | Uudise aegumine: 04/28/2017 08:00
KÜSK kutsub vabaühendusi saama inspiratsiooni, praktilisi teadmisi ja hulganisti häid näiteid oma rahaasjade edukamalt juhtimiseks.

Kuidas hinnata ühingu majanduslikku elujõudu? Millal ja miks oma senist rahastusmudelit muuta? Milliseid võimalusi peale projektitoetuste veel kasutama peaks? Kuidas luua kindel ja toimiv süsteem mitmetest tulu allikatest ja milliseid variante üldse kaaluda?
 
Neile ja paljudele teistele küsimustele anname põhjalikke vastuseid koos vabaühenduste liidu EMSLi juhataja Maris Jõgevaga, kes jagab nii EMSL-i, aga ka teiste organisatsioonide kogemust, millega ta oma töös on kokku puutunud.

Kõikide nende teadmiste jagamine toimub KÜSKi majandusliku elujõulisuse taotlusvooru raames, kuid koolitusel osalemisega ei kaasne kohustust sellest voorust taotlema asuda. Kõik, keda teema huvitab, on oodatud!

Koolitused toimuvad viies linnas kl 10.30-16.30. Täpsed päevakavad leiad registreerimislehtedelt.

27.03 – Pärnu (Pärnu Muuseum, Aida 3) Registreerimine
17.04 – Tallinn (Eesti Puuetega Inimeste Koda, Toompuiestee 10) Registreerimine
19.04 – Rakvere (Rakvere targa Maja Kompetentsikeskus, Lai tn 20) Registreerimine
26.04 – Tartu (AHHAA keskus, Sadama 1) Registreerimine
28.04 – Võru (Võrumaa Toidukeskus, Koidula 7) Registreerimine

Maksimaalne koolitusel osalejate arv on 30 inimest. Kiire registreerimine tagab ka koolitusest osavõtu. Koolitus on kõigile osalejatele tasuta, kuid ühest organisatsioonist võib osaleda kuni kaks inimest. 

Täpsem koolituse kirjeldus.
Koolituspäeva teoreetilisem osa annab vajalikud teadmised organisatsiooni rahastusmudeli analüüsimiseks ning analüüsi järelduste põhjal  tegevussammude planeerimiseks. Muu hulgas räägitakse, mida erinevate rahastusallikate kasutamine ühe vabaühenduse jaoks tema töös tähendab: nii projektipõhise rahastamise, annetuste, ühisrahastuse, liikmete kaasamise kui tellimustööde toimimiseks on vaja luua vabaühenduse igapäevatöös teatud eeldused, veelgi keerukam võib näida erinevate tuluallikate omavahel kombineerimine. Kulude-tulude harjumuste tavapärastest raamidest välja nihutamine võib näida kas mõeldamatud või liialt keeruline ning seepärast jäävadki tihti võimalused kasutamata. Et hirme vähendada, proovime koolituse teises pooles mõne näite abil organisatsiooni rahastusmudeli muutmise mänguliselt läbi. Nii on kõigil osalejatel võimalik võtta koolituspäeva praktilisemast osast oma organisatsiooni juhtimisse kaasa näiteid ja lahendusi.

 
Lisainfo: Kleiri Vest, kleiri@kysk.ee, 6560489


LIITU UUDISKIRJAGA
«
»

Järgmised sündmused Events archive

Leia meid Facebookist! 


Läänemaa Arenduskeskus viib ellu meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise" tegevuse
"Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"
Lääne maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammi.
Tugiprogramm sisaldab kolme alategevust: 
1) mikroettevõtete võimekuse tõstmine - turunduse tõhustamine
2) maakonna turundus ja investorteenindus
3) Läänemaa Haridusuuendus noorte ettevõtlikkuse edendamise toena.