Uudised

19/02/2017 18:53  EV100 ootab kingitusi, avatud on kingituste taotlusvoor
 | Uudise aegumine: 04/25/2017 08:00
KÜSK avas koos EV100 korraldustoimkonnaga uue taotlusvooru, kuhu oodatakse  25. aprilliks selliste unikaalsete, uuenduslike ja koostöös valmivate piirkondlike algatuste ideid, mis sobivad Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva kingituseks.
Taotlusvooru oodatakse  selliseid tegusid, ettevõtmisi ja sündmusi, mis oleksid elluviidavad piirkondlikult mitmete kohalike partnerite koostöös, teeksid Eesti elu paremaks ja rõõmsamaks, oleksid kestva väärtusega ning looksid kindlama tuleviku lastele. Samuti peab idee ühtima EV100 põhiväärtuste ja eesmärkidega, mille kohta saab lugeda siit.
Vooru toetuste kogusumma on 200 000 eurot. Ühte algatust  rahastatakse kuni 15 000 euroga,  mis võib moodustada kuni 70% projekti kogueelarvest. Projekti põhitegevused peab ellu viima ajavahemikul september 2017 – veebruar 2020.
 
Taotlusvoor on kaheetapiline. Esmalt kogutakse  25. aprilliks kingitusideid.
Seejärel valitakse ideede seast 30 parimat ning tehakse nende esitajatele ettepanek koostada nende põhjal 15. juuniks korralikud projektid,  mis lähevad omakorda hindamisele.
Taotlejateks võivad olla Eestis registreeritud eraõiguslikud ja avalik-õiguslikud juriidilised isikud ning riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutused eeldusel, et projekti esmane eesmärk ei ole tulu teenimine.
Põhjalikumalt tutvustame vooru ka üle Eesti toimuvatel infopäevadel veebruaris ja märtsis. Läänemaa infopäev toimub 9.märtsil,
Täpsem teave taotlemise ja infopäevade kohta: http://kysk.ee/taotlusvoorud/ev100-ki17
 
Lisainfo:
Mari-Liis Dolenko, 655 64 23, mariliis@kysk.ee
 


LIITU UUDISKIRJAGA
«
»

Järgmised sündmused Events archive

Leia meid Facebookist! 


Läänemaa Arenduskeskus viib ellu meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise" tegevuse
"Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"
Lääne maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammi.
Tugiprogramm sisaldab kolme alategevust: 
1) mikroettevõtete võimekuse tõstmine - turunduse tõhustamine
2) maakonna turundus ja investorteenindus
3) Läänemaa Haridusuuendus noorte ettevõtlikkuse edendamise toena.