Kodanikuühenduste tunnustamine

Läänemaa Sädeinimesed 2015

Sädemete Säde-  Kristi Märk

Liis Koort
Rutt Lillepea
Riina Gilden
Leini Vahtras 
Haapsalu Fotoklubi
Terje Marie Vihur 
Danguole Tamberg
Kristel Engman
Piret Paabo
Ege Kanarbik
 

Läänemaa Sädeinimesed 2014

Sädemete Säde - Kristi Erkmann
Haapsalu - Anti Nöör
Ridala -Heiki Magnus, Leili Jõgisoo
Martna - Alar Klaassen
Kullamaa - Martin Tuulik
Lääne-Nigula - Elvo Leppmaa
Noarootsi - Ülle Schönberg
Nõva - Silja Silver
Hanila - Vello Tüür
Lihula - Angelika Puda
Vormsi - Ene Raud
 
Läänemaa Sädeinimesed  2013
 
Sädemete Säde – Elviira Ratas
Haapsalu – Kersti Brandt, Ülle Lass
Hanila – Jüri Mõniste
Lihula – Tiiu Aasrand, MTÜ Unistuste Vabrik
Martna – Aarne Kivistik
Oru – Keedika Külaselts
Risti – Urve Ojamäe
Taebla – Ludmilla Kesküla
Vormsi – Ela Streng
Ridala – Kristin Veltri
 
Läänemaa Sädeinimesed  2012
 
Sädemete Säde – Mirje Sims
Haapsalu – Läänemaa Jalgpalliklubi, Arvo Tarmula, Indrek Viiret
Hanila – Katrin Kadakas, Raul Oberschneider
Kullamaa – Laine Riistop, Lembitu Tarang
Lihula – Hellat Rumvolt, Janar Sõber
Martna – Helve Tellei
Noarootsi – MTÜ Tervem Noarootsi, MTÜ Noarootsi Tuletõrjeselts
Nõva – Peeter Kallas
Oru – Maret Arike, Varje Paaliste
Ridala – Vali Ender, Ave Tapner, Ullo-Ragnar Telliskivi
Risti – Toomas Lillemets, Ljubov Maasikas
Taebla – Andrus Eilpuu, Urmas Naudre, Risto Roomet
Vormsi- Ivo Kallas, Liisa Tomasberg
 
 
Läänemaa Sädeinimesed  2011
 
Sädemete Säde – Leevi Reinaru
Haapsalu – Viive Etverk, Natalja Jampolskaja, Jaanus-Janari Kogerman,
                   Aita Mölder
Hanila – Siim Lilleoja, Helju Viikmann
Kullamaa – Ain Livental, Anne Tuulik
Lihula – Anu-Lii Jürman, Varje Ojala-Toots, Marju Pajumets
Martna – Enn Kerge, Maimu Neuhof
Nõva – Arvo Aarniste, Õnne Rüütel
Oru – Edita Luik, Viktoria Mitman
Ridala – Ester Pihelgas, Kari Tynkkynen
Risti – Tiina Ojamäe, Lea Lai
Taebla – Kiur Klippberg, Kaido Lillemägi
Vormsi – Ene Sarapuu
 
Läänemaa Sädeinimesed 2010
 
Haapsalu - Malle Jets, Aide Leit-Lepmets
Hanila – Eha Raja, Eha Kukk
Lihula – Liivi Moore, Mati Mandel 
Martna – Ene Pallas, Ants Maripuu, Inda Mölder
Noarootsi – Anu Kari
Nõva – Silja Silver, Pille Heinleht
Ridala – Heiki Magnus, Rein Koppe, Saima Madrus
Risti – Helju Staal, Marike Plaas, Aino Viilup, Lea Teder, Margus Ojamäe
Taebla – Rutt ja Kalle Lillepea, Avo ja Kai Ruutsoo, Eneli Ööpik 
Vormsi – Riina Kaabel, Piia Ööbik Rälby 
 
LäänemaaSädeinimesed 2009
 
Läänemaa Jahindusklubi – Madis Otsa, Arder Väli
Haapsalu Jahiselts – Arvo Kuslap, Priit Roostfeldt, Jaak Sünt
MTÜ Pusku Lauter – Indrek Loo 
Vatla Jahiselts – Enn Tee
Hanila Tuletõlje Selts – Valdur Rohi
Lihula Jahiselts – Toomas Laos
Riguldi Jahi- ja Kalameeste Selts – Voldemar Tõuts, Valeri Stserbatõh
Nõva Jahi- ja Kalameeste Selts – Tiit Randla
Nõva Tuletõrjeselts – Tõnu Osa
Martna Jahiselts – Maanus Mäesalu, Aare Taal, Martin Schwindt
Merlini Jahimeeste Selts – Hugo Peterson
MTÜ Matsalu Rand – Ants Ale
Hanila Tuletõrje Selts – Alfred Vokk
MTÜ Piirsalu Jahi- ja Metsaühing – Gustav Lauringson, Urmas Lai, Alvar Lai
Massu Jahiselts – Viljar Raja
Taebla Jahiselts – Hannes Tähtsalu, Kalle Porn
Läänemaa Vetelpäästeühing – Raivo Õiglas
Lõuna-Läänemaa Jahimeeste Liit – Veiko Laev
Truudi Jahiselts – Raivo Volman
Lihula Jahiselts – Aivar Pärnpuu
Kasari Jahiselts – Raivo Laanemaa, Kulno Rehkalt
Vormsi Jahiselts – Toivo Hokkonen, Kaido Valm
Kullamaa Jahi- ja Kalameeste Selts – Urmas Põld
 

 

LIITU UUDISKIRJAGA
«
»

Järgmised sündmused Events archive

Leia meid Facebookist! 

Läänemaa Arenduskeskus viib ellu meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise" tegevuse
"Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"
Lääne maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammi.
Tugiprogramm sisaldab kolme alategevust: 
1) mikroettevõtete võimekuse tõstmine,
2) maakonna turundus ja investorteenindus, 
3) noorte ettevõtlikkus ja haridusinnovatsioon.

Uuri lähemalt ...