Inwise - uus finantsteenus ettevõtjatele

Inwise on interneti platvorm, kus ettevõtted saavad pankade faktooringu asemel müüa enda müügiarved lihtsalt ja kiirelt oksjonil investoritele, kes soovivad enda vabale rahale mõistlikku tootlust.
 
Inwise tegemistest kirjutas ka Äripäev hiljuti oma kaaneloos - http://www.aripaev.ee/uudised/2015/11/17/arveoksjon-ajab-idusid-pankade-norkuse-arvelt
 
Meie fookuses on arvete müüjatena väikesed ja keskmised ettevõtted, kellel on takistatud või raskendatud enda käibevahendite finantseerimine pankade kaudu – kas puuduvad tagatised, tegevusajalugu on liiga lühike või käive on liiga väike. Sellisel juhul on ettevõtjatel kindlasti huvi rahavoo kiirendamiseks enda arved väikese diskonto eest ära müüa ja raha kohe kätte saada. Inwise arvete müüjaid ei analüüsi, ainult soovime kauba ostjalt kinnitust, et kaup on kätte saadud ning arve kuulub 100% tasumisele. Kindlasti on sellised ettevõtted ka Teie kliendid, kes käivad nõu küsimas ning kellele võib soovitada rahavoo kiirendamiseks Inwise arvete müügi lahendust.
 
Täna võime juba öelda, et u. 30 päevaste arvete ära müümisel on arve müügikulu jäänud mõistlikkult ca 1-2% piiresse arve summast ning arve müüjal on võimalus kohe raha kätte saada kuni 99% arvest. 

LIsainfo SIIN

LIITU UUDISKIRJAGA
«
»

Leia meid Facebookist! 


Läänemaa Arenduskeskus viib ellu meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise" tegevuse
"Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks"
Lääne maakonna piirkondlike algatuste tugiprogrammi.
Tugiprogramm sisaldab kolme alategevust: 
1) mikroettevõtete võimekuse tõstmine - turunduse tõhustamine
2) maakonna turundus ja investorteenindus
3) Läänemaa Haridusuuendus noorte ettevõtlikkuse edendamise toena.